Операция "Пригожин" завершается. В России начнется операция "Жертвоприношение"

2 минуты
25,5 т.
Операция 'Пригожин' завершается. В России начнется операция 'Жертвоприношение'

Ожидания революции в России часто признают наивными и бесперспективными. Мы уже утилизировали 80 тысяч оккупантов, у них объявили мобилизацию, но никаких бунтов и протестов мы не увидели. Действительно ли революция там не возможна, ведь мы говорим о стране, в которой когда-то произошла октябрьская революция  – одна из самых известных в истории?

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Революція завжди потребує трьох складових: протестних настроїв, організації і лідера\лідерів. При чому потрібні всі складові одночасно, наявність однієї або двох – не веде до революції. В Кремлі дуже добре знають цю формулу тому працюють по всіх складових одночасно: протестні настрої перебивають пропагандою, організації знищують, лідерів саджають. І не зважаючи на поразки у війні в Росії все спокійно.

Насправді, ні. В Росії відбувається серйозний ріст протестних настроїв і доказом цього є зростання популярності Пригожина. Я вважаю аналітику про те, що Пригожин мало не конкурентом Путіна буде – відвертою дурницею. Причина його популярності значно простіша. Справа в тому, що пропаганда ефективно працює тоді, коли "все не так однозначна". Але коли все однозначно, як відступ з Харкова, то пропаганда ризикує знищити канал комунікації. Тому раптом ми почали спостерігати чимало критичних виступів російських пропаганд@нів. Це робиться з метою збереження аудиторії "яка почала щось підозрювати".

Подібна історія відбувається і на політичному рівні. Якщо глядач не побачить те, що він підозрює в політиці – він почне шукати альтернативні рішення. І тому на сцену випускають Пригожина, який різко критикує міноборони, рубає правду матку, агітує зеків, робить центри підготовки вагнерівців, закликає покарати "хохлов" і тому подібне. Пригожин робить все, що очікує стурбований провалами російський глядач, і цей глядач тягнеться до "кухаря Путіна", а не до якихось небезпечних "ленінів". І разом з цим, це нове обличчя правди – хвалить Суровікіна, підтримує відступ з Херсона, нічого не каже поганого про Путіна і тп. Фактично, Пригожин сьогодні є прокладкою між владою і зростанням протестних настроїв, і те, що його випустили означає, що ситуація набирає обертів.

Операція "Пригожин" буде завершена найближчим часом, оскільки поразки ростуть, а критика з його боку меншає. І ось тут розпочнеться нова операція "Жертвоприношення": якийсь час суспільству будуть приносити в жертву винуватців невдач, арештовуючи якихось генералів чи бізнесменів. Це дозволить виграти ще деякий час, але запустить незворотні процеси в елітах, які будуть жити під постійним страхом. Зрештою, ці ж самі еліти почнуть кучкуватись і підтримувати протестні ініціативи.

Зрештою, ріст протестних настроїв значно більше підштовхує Кремль до переговорів, чим ситуація в армії. Маючи ядерну зброю вони можуть не боятись нашого вторгнення, але ріст поразок неминуче підриває їх зсередини.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...