Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Орест Сохар: Между Кадыровым и Путиным пробежал Пригожин: почему Дон исчез из информпространства

Между Кадыровым и Путиным пробежал Пригожин: почему Дон исчез из информпространства

Вчора Дон провів цілу пряму лінію. Але було незрозуміло, чи то він перепрошував володаря Мордору, чи ніби познущався з нього... оскільки фюрер від спілкування з народом відмовився.

Видео дня

Федерастичні ЗМІ взяли лише одну новину з однаковим заголовком: "Кадиров заявив, що ніколи не балотуватиметься в президенти". Хоча Рамзан акцентував на іншому: МОЖЕ, але не робитиме цього.

Також дивно виглядала фраза, що він допоможе Путіну утриматися при владі – зайве нагадування про хитке становище фюрера.

Цікаво, що під час прямої лінії боти, ймовірно кремлівські, закидали ютуб-трансляцію однаковими коментарями про те, що Кадиров нібито не платить бійцям "Ахмату". Рамзан удав, що нічого не помітив.

Федеральним ЗМІ заборонено згадувати Дона, - ось уже місяця півтора.

На тлі воєнних поразок в Україні Кадиров примазався до команди Прігожина і почав критикувати Міноборони та всю російську армію. Пєсков навіть публічно порадив Рамзану заткнутися, тобто "ісключіть емоції". Це було саме місяць тому.

В Криму днями затримали ставленика Кадирова Хасана Ібрагімова. Центр національного спротиву пише, що кадирівці посилюють свій вплив на окупованих територіях за згоди Пушиліна і Пасічника. Тоді як власні інтереси там є у "вагнерівців" та бізнесменів з близького кола Путіна.

Та головне – Кадиров зайшов на особисте політичне поле Путіна. Окрім неоднозначних заяв у стилі "а ось якби я був президентом…", у грудні, наприклад, він китайською мовою звернувся до мусульман світу з закликом виступити проти НАТО. Це прерогатива президента, а не лідера регіону. Крім того, на тлі зблідлого фюрера, Кадиров видався турбопатріотам мало не новим лідером нації ("Рамзан Ахматович - будь президентом России. Молю"… "Предательство кругом", - на Росії понеслась нова зрадонька від Кадирова. Тоді як, за задумом кремля, маргіналів повинен окучувати Прігожин.

Тому кремль зірвав стоп-кран у Дона, вказуючи йому на належне місце. Медовий місяць між фюрерором та Кадировим завершився, починається новий етап, значно драйвовіший.

Купуємо поп-корн, підписуємося на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...