Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Орест Сохар: Люмпен стал второй важнейшей кастой в мордоре после чмобиков. Кремль выделяет около 2/3 своего бюджета на оборону и социальные программы

Люмпен стал второй важнейшей кастой в мордоре после чмобиков. Кремль выделяет около 2/3 своего бюджета на оборону и социальные программы

Нова стратегія виживання режиму вимальовується досить чітко: верховний бункер-командувач найближчим часом заноситиме дупу бідним "дорогим росіянам". На середній клас він поклав свій скіпетр… разом з державою.

Видео дня

Про рівень життя ВРХ (великих російських холопів) можна судити з простих даних.

8 млн ВРХ не можуть перетнути кордон через борги, - стверджує служба судових приставів. Це історичний максимум. Рік тому невиїзними були 4,6 млн "великоросів", а два роки - всього лише 300 тис. До "родіни" прикипають через комунальні, кредитні борги, невиплату аліментів.

У мордорі зараз 83,2 млн орків працездатного віку. Фактично, кожен 10-й з них - у безнадійних боргах

Соціальним майданчиком кремля стають маргінали, які тонуть у безгрошів’ї. Одні через бідність йдуть на путінську війну, інші через війну стають трішки заможнішими, а значить - лояльнішими.

Люмпен заманюють до війська саме можливістю поступово вилізти з боргів, а в разі смерті (джекпот) - кредиторку взагалі спишуть. На задурювання працює ціла рекламна індустрія.

Влада вправно стимулює у ВРХ очікування легкого збагачення внаслідок смерті чи поранення члена родини. Наприкінці грудня фюрер наказав виплатити сім'ям загиблих в Україні солдатів по 5 млн руб (приблизно $75 тис.), для орків - це чималі гроші. Поранені чи травмовані - отримають 3 млн руб.

Є ще третя шеренга "привілейованих" - т.зв. соціально незахищені, - сім’ї з дітьми, які 2022-го отримали понад 1 трлн руб виплат (понад $14 млрд) і ще 400 млрд руб скеровано на індексацію пенсій.

Для порівняння: на утримання добровольців та мобілізованих цього року буде витрачено 1,1 трлн руб. Навіть з цих сум можна зробити висновок, що люмпен - така ж важлива каста для фюрера, як і чмобіки.

Люмпен, бідний інтелектуально, духовно й фінансово, не помічає деградації держави, а його політичні уподобання регулюються виплатою зайвої тисячі рублів.

Бідні отримують чіткий сигнал, що війна та участь у ній - хороша і ЄДИНА нагода вибратися з бідності та боргів.

Bloomberg робить висновок: "Смерть росіян на війні призвела до скорочення бідності країні. Причина - компенсації". Їх доходи зростають удвічі-утричі вище рівня інфляції.

Мордор біднішає, доходи від продажу енергоносіїв 2023-го скоротяться щонайменше на 50%, але дотації найбіднішим зростуть щонайменше удвічі. Міністр фінансів РФ Сілуанов каже, готовий заради цього припинити фінансування доріг чи інфраструктури. Заодно доведеться позбавити грошей освіти, медицини, науки й т.д. З точки зору політичного майбутнього фюрера, ці напрямки не такі важливі.

Неадекватність бюджетної стратегії мордору - це хороша новина. Накручування соціальних та воєнних видатків у комплекті зі скороченням енергетичних доходів наближають федерастів до великого колапсу. Принаймні, вже цього року слід очікувати гіперінфляції, без якої кремль не здатен звести воєдино свої апетити та можливості.

Підписуйтеся на "Орестократію". Дозволяє бачити більше.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...