У Києві відбувся перший з’їзд Молодіжного крила Радикальної партії

8,7 т.
У Києві відбувся перший з’їзд Молодіжного крила Радикальної партії

У Києві відбувся перший Всеукраїнський з’їзд Молодіжного крила Радикальної партії Олега Ляшка.

Про це пишеІНФОРМАТОР.

Повідомляється, що очолив Молодіжне крило член Радикальної партії Ігор Бєлов.

"Зараз із чистою совістю я можу сказати, що Радикальна партія Олега Ляшка має найсильніше молодіжне крило в Україні. За плечима нашої команди організація спортивних заходів та тренінгів.Ми першими почали допомагати постраждалим після вибуху у Вінницькій області. Ми домоглися звільнення головних корупціонерів у Хмельницькі області. Сьогодні в нас перший з’їзд. Через рік, під час другого з’їзду ми будемо в два рази сильнішими та в три рази ефективнішими", – заявив Бєлов.

У Києві відбувся перший з’їзд Молодіжного крила Радикальної партії

Урочистий захід відвідали близько 650 учасників зі всіх областей України.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко через хворобу не зміг бути присутнім у залі, але передав звернення молодим політикам.

"Тільки молодь здатна змінити нашу країну. Так, як зробила це взимку 2013-14 років. Молодь, яка не зіпсована посадами при державній кормушці. Молодь, яка сповнена віри, мрій та ідей. Молодь, яка не шукає кращої долі за океаном, а залишається тут не заради чогось, а попри все. При кожній зустрічі я бачу, що ви є гідними провідниками ідеології, яка розпочалася за Франка і продовжується за Ляшка. Але і я вчуся у вас. Певен, разом ми створимо нову, сильну й багату державу", – зачитав перед учасниками заходу звернення Ляшка народний депутат Андрій Лозовий.

У Києві відбувся перший з’їзд Молодіжного крила Радикальної партії

Олег Ляшко у свому зверненні не оминув увагою законопроекту №7206, який Верховна Рада підтримала у першому читанні: “Лише українці повинні керувати Україною. Саме тому ми відстоюємо політику економічного націоналізму, яка дозволить відродити виробництво, промисловість, створити робочі місця, в тому честі, на селі, дати українцям роботу і зарплату. Наш законопроект “Купуй українське, плати українцям” – це фундамент цієї політики, яку ми розпочали, а ви маєте продовжити”.

“Ми заснували цей молодіжний рух – як основу для соціального ліфту української молоді до великої політики та влади. Тільки енергійна, ініціативна та розумна молодь зможе радикально змінити країну і витягнути її з безпробудної кризи.Такого запалу, натхнення і віри в перемогу, як в очах всіх молодих учасників з‘їзду – такого я не бачив ніколи. Це додає сил і віри в перемогу”, – заявив присутнім народний депутат Дмитро Лінько.

У Києві відбувся перший з’їзд Молодіжного крила Радикальної партії

Також, перед членами Молодіжного крила Радикальної партії з урочистою промовою виступив народний депутат Ігор Мосійчук.

УкраинаКиевРадикальная партия ЛяшкоАндрей ЛозовойОлег ЛяшкоИгорь Мосийчук