У Донецьку побудують метро: Мініфраструктури веде переговори з дубайською компанією

1,8 т.
У Донецьку побудують метро: Мініфраструктури веде переговори з дубайською компанією

«Найперше метро в Радянському Союзі – у Москві - побудували донецькі шахтарі. Донецьк без метро взагалі уявити тяжко у майбутньому. Тому ми ведемо переговори з компанією, яка брала участь у будівництві наземного дубайського метрополітену, який за своїми споживчими якостями, по вагонному парку, по економії набагато ефективніше сьогоднішнього

метрополітену. Я думаю, на проектування піде до півтора року. Усі наземні гілки у 6-7 разів дешевші, ніж підземні. У планах – будівництво 50 км метро, що пов’яже центр зі спальними районами міста» - заявив віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Міністерство інфраструктури України виступило з ініціативою розбудови метро в містах- ьйонниках – це дасть можливість забезпечити потребу населення Києва, Дніпропетровська, Донецька та Харкова, а також їх приміських районів у високоякісних і доступних перевезеннях (розроблено Концепцію Програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів на 2011-2020 роки).

Згідно із запропонованою Концепцією у столиці передбачається збільшити експлуатаційну довжину ліній київського метрополітену на 37,6 км: відтак показник довжини ліній метро на один мільйон жителів буде доведено до 30 км. У мережі столичного метрополітену пропонується датково ввести в експлуатацію 26 станцій, чотири пересадочних вузли, два входи (виходи) на діючих станціях, другу чергу електродепо «Харківське», три електродепо, майстерні з ремонту ескалаторів, колію для обкатки вагонів довжиною 1,2 км та тягово-понижувальну підстанцію.

У Дніпропетровську заплановано ввести у дію другу пускову дільницю метрополітену від станції «Вокзальна» до станції «Жовтнева» у складі трьох станцій довжиною 4,01 км, завдяки якій центр міста буде з’єднано з потужним транспортним вузлом. Згідно з розрахунками, сумарна річна економія витрат на експлуатацію міського наземного транспорту з урахуванням зменшення тривалості поїздок пасажирів у разі експлуатації метрополітену складе близько 9,1 млн. грн.

Відповідно до Концепції послідовність будівництва та введення в експлуатацію пускових комплексів Пролетарсько-Київської лінії Донецького метрополітену буде переглянуто з урахуванням сучасної потреби міста у транспортуванні пасажирів через центральну частину

міста до залізничного вокзалу та Міжнародного аеропорту «Донецьк».

У Харкові згідно з положеннями Концепції заплановано ввести в експлуатацію дільниці Олексіївської лінії від станції «Олексіївська» до станції «Перемога» протяжністю 0,61 км з однією станцією та від станції «Метро будівників ім. Г.І. Ващенка» до станції «Одеська» протяжністю 3,47 км у складі двох станцій; дільниць Салтівської лінії від станції «Історичний музей» до станції «Площа Урицького» протяжністю 2,1 км з однією станцією та від станції «Героїв праці» до станції «Дружби народів» протяжністю 1,7 км з однією станцією. Крім того, у Харкові пропонується збудувати електродепо для обслуговування рухомого складу Олексіївської лінії та розпочати будівництво дільниці між станціями «Героїв праці-2» та «Індустріальна-2» протяжністю 9,5 км у складі п’яти станцій.

Борис Колесников