newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Тягнибок: Якщо БЮТ не тріщатиме по швах, отримає пристойний результат

834
Тягнибок: Якщо БЮТ не тріщатиме по швах, отримає пристойний результат

Розмірковуючи над політичним майбутнім Юлії Тимошенко, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок зазначає, що ЮВТ «списувати» ще зарано. «Враховуючи повну відсутність стратегії у Партії регіонів, я би не стверджував так категорично, що Тимошенко, по-перше, буде засуджена, а, по-друге, усунута з виборчих перегонів. Сьогодні Тимошенко почувається як риба у воді. Її поведінка вірна, вона грамотно підключає міжнародні інституції, і єдине, чого їй бракує – це хорошої команди. Я не хочу критикувати тих діячів з «Батьківщині», які намагаються щось робити на її підтримку, але за нинішніх умов все це дуже по-дилетантськи та непрофесійно», – зауважує Тягнибок.

Він також додав: «Звичайно, якщо за Тимошенко збережеться можливість брати участь у виборах, вона на них переможе. Згідно з останніми соціологічними опитуваннями, «Батьківщина» є лідером електоральних симпатій. Так що Тимошенко може реально перемогти на парламентських виборах. Але і без неї її команда (якщо вона тільки перестане тріщати по швах, й особливо на місцях, і збереже єдиний кулак) отримає пристойний результат. Тому я б не списував Тимошенко з політичної карти України. Більше того, незважаючи на те, що бютівські політетхнологи продовжують лити бруд на «Свободу», ми не виключаємо, що під час виборів матимемо певні домовленості з БЮТом».

Детальніше про ці домовленості, а також про погляди Олега Тягнибока на пенсійну реформу і законодавство, щодо землі, читайте в інтерв’ю політика на сайті «Обозреватель».