О предателях Украины, или Уроки "Харьковских соглашений-2010"

О предателях Украины, или Уроки 'Харьковских соглашений-2010'

Підтримую ідею РНБО щодо аналізу та відповідальності за антидержавне рішення або так звані "Харківські угоди -2010" щодо продовження перебування Російського Чорноморського флоту на території України з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням ще на 5 років.

Нагадаю, що Угоду підписали Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв, а Верховна Рада ратифікувала це рішення двох президентів голосами 236 депутатів.

І тут саме цікаве: хто підтримував і захищав це рішення?!

Отож, це були 160 депутатів від Партії регіонів, 27 - від КПУ, 20 - від блоку Литвина, 13 - позафракційні, 9 - від БЮТ, 7 - від НУ-НС.

Безпосереднє керівництво здійснював Голова ВР Володимир Литвин, а активно підтримали Януковича нинішні модні й впливові очільники партій Ігор Палиця, Олександр Омельченко, Святослав Олійник…

Видео дня

Водночас, варто порадити очільнику РНБО - Президенту Зеленському навести лад і серед своєї команди. Так, нинішній голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, якого призначив на посаду своїм Указом Володимир Зеленський, не лише голосував за Харківські угоди, а і як один із очільників фракції "Блоку Литвина" забезпечував ухвалення цього ганебного рішення.

Бо без 20 голосів партії Литвина-Гриневецького ВР не набрала б необхідної більшості в 226!

Цікаво, що Міністр економіки Петро Порошенко в уряді Азарова часів Президента Януковича впевнено заявив 5 каналу: "Я переконаний, що базові угоди щодо Чорноморського флоту Російської Федерації - це мистецтво компромісу…" І водночас підтримав Президента Януковича, щодо його зовнішньополітичної діяльності: "Підсумок візиту Президента (Януковича) в Китай - фантастичний…"

Саме тому важливо оцінюючи події 2010 року не забувати всіх політиків та чиновників, а не лише тих, хто не підтримує нинішню владу. Бо Президенти, секретарі РНБО, міністри, депутати приходять і відходять, а національні інтереси України - вічні!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.