Мені завжди подобається слухати росіян

Мені завжди подобається слухати росіян

Розпочалася чергова сесія парламентської асамблеї ОБСЄ.

Мені завжди подобається слухати росіян. Ми шукаємо російські впливи на українських політиків, а Петро Толстой, голова російської делегації, заявляє про "націоналістичний уряд", який сприяє фашизму.

Ми вважаємо, що для розвитку української мови можна робити більше, а Толстой говорить, що "15 миллион россиян в Украине" вже страждають від "націоналістичної" та "антидемократичної" політики "режиму" та закона про освіту.

Видео дня

Ми до сказу сваримося за-за нюансів ухваленого закона про відновлення суверенітету над Донбасом, а товариш Толстой його беззаперечно засуджує, кажучи що ухваленний документ зриває мирні домовленості та готує ґрунт для військової операції "режиму" по захопленню "республік".

Такі волання російських пропаг*ндонів черговий раз нагадують про те, що попри усі проблеми, конфлікти та привиди минулого, ми йдемо вірним шляхом.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...