Исконные мечты депутатов сбываются, или Вход в столовую только для членов парламента

Исконные мечты депутатов сбываются, или Вход в столовую только для членов парламента

Тихою сапою виборча обіцянка Зеленського про КРАЇНУ МРІЙ реалізується… для депутатів Верховної Ради України.

Зарплати і доплати свої та помічників зростають, житлові виплати отримують мільйонери і ті, хто живуть на тещиних квартирах, нові авто купуються, кандидатські дисертації пишуться й захищаються…

Але залишалася одна споконвічна мрія депутатів провладних партій всіх часів і народів - щоб їх не діставали журналісти запитаннями в кулуарах і не мали право ходити в їхні їдальні!

Пам‘ятаю як депутати з партії Януковича постійно намагалися обмежити доступ журналістів чи навіть встановити скло перед ложою преси (нагадаю, я тоді запропонував регіоналам помінятися місцями з опозицією, бо ми падіння з журналістського балкону важких і тупих предметів не боїмося).

Видео дня

Згодом один із очільників провладної партії Яценюка Пашинський вимагав не пускати журналістів на погоджувальну раду, бо вони заважають розбудовувати Україну… Тоді всі спроби обмежити діяльність журналістів у ВР провалилися!

Боротьба ж за їдальні ВИКЛЮЧНО для ЧЛЕНІВ парламенту сягає сивої парламентської давнини.

І ось нарешті сталося. Керівництво ВР часів Зеленського дозволило доступ лише до частини кулуарів і лише визначеним журналістам із червоними картками, а до їдальні будуть пропускати лише ОБРАНИХ! (Нагадаю, що в карантинний період депутати заборонили абсолютній більшості журналістів появлятися в кулуарах ВР)!

Що тут сказати?

КРАЇНА МРІЙ таки будується, щоправда лишень для високопосадовців і депутатів!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.