Орєхов: Партія "Зелена планета" конкуренції не боїться

1,9 т.
Орєхов: Партія 'Зелена планета' конкуренції не боїться

З кожним днем Україна все ближче і ближче наближається до однієї з найбільш вагомих подій 2012 року – виборів народних депутатів до Верховної Ради України.

Видео дня

Сьогодні молодій Україні, партія, яка б мала соціально-екологічну орієнтацію і спиралася б на громадські потреби, думки і рух, а також привертала до себе увагу однодумців по всьому світу, просто необхідна. І саме партія "Зелена планета" зможе впоратися з високими завданнями, які ставить час і життя. Адже сили партії будуть направлені не тільки на збереження та підтримку екології у країні, а й на вирішення соціальних проблем, які турбують кожного українця.

У самий розпал агітації перед виборами народних депутатів, звертаюся до всіх, хто намагається заважати роботі партії:

"Ми за те, щоб в політичних перегонах не було бруду й підлості. Якщо ж вибори - боротьба, нехай вона буде за правилами: відкрита, чесна і чиста. Досить закритості, "підкилимності" і кулуарності, досить вибори перетворювати на фарс.

Передвиборчі конфлікти і брехня не принесуть ніякої користі, ні нам, ні нашим виборцям. Для політиків - це можливість реалізувати свої махінації, підриваючи довіру не тільки до себе як до політичних діячів, але і до влади взагалі. Для виборців - це зайвий привід засумніватися в щирості кандидатів та їх заявлених програмних цілях".

Кожен громадянин має право на своєчасну, правдиву та об’єктивну інформацію про партію, яку він обирає.

Жодна сила: політична, самоурядовча, бізнесова не має права заважати та перешкоджати вибору, примусово впливаючи на свідомість українців.

Хочу наголосити:

"Ми не боїмося конкуренції, не збираємося нікого штовхати в спину, не вплутується в чорний піар. Ми за те, щоб українці зроблений усвідомлений, добровільний вибір, заснований на реальних фактах, підтверджених чесними і чистими діями".