We speak English: в аеропорту "Бориспіль" заявили, що позбулися російської мови

борисполь аеропорт зал

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" готові виконати побажання міністра інфраструктури України про відмову від російської мови. Тим більше, що оголошення російською мовою вже давно не лунають в "Борисполі".

Про це "Обозревателю" розповіли в прес-службі аеропорту.

Відповідаючи на питання "Обозревателя", чи складно буде виконати побажання міністра, в прес-службі нагадали, що на даний час відсутні будь-які конкретні вказівки. Прозвучала лише заява глави відомства.

У той же час в "Борисполі" не прогнозують якихось проблем з її реалізацією. "Ніяких труднощів бути не повинно, тому що аеропорт - і так багатомовне середовище". Крім того, "наші співробітники розмовляють українською та англійською".

У прес-службі розповіли, що мова оголошень залежить від напрямку рейсу. "Якщо рейс до Італії - оголошення італійською, до Франції - французькою і так далі. Російської мови зараз немає, тому що немає рейсів до Росії", - пояснили "Обозревателю".

"Обозреватель" також поцікавився, чи будуть внесені відповідні корективи в структуру офіційного сайту аеропорту "Бориспіль", який сьогодні представлений трьома версіями: російськомовною, україномовною і англомовною. "Якщо буде розпорядження прибрати російськомовну версію, ми зробимо це", - відповіли в прес-службі.

Як писав "Обозреватель", міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив: усі аеропорти України повинні позбутися російської мови і комуністичних назв.

УкраинаДекоммунизация в УкраинеЭксклюзиваэропорт Борисполь