Путіна поставили на місце

Макрон и Путин

Всі приємно здивовані класифікації Еммануеля Макрона і його впевненості. Із спільної прес-конференції Макрона і Путіна помітно, як той втілює впевненість, тоді як Путін був помітно втомленим і незадоволеним.

Ще перед візитом Путіна до Франції, тут багато говорилось про те, чи зможе Макрон, молодий і поки що недосвідчений президент, тримати удар у спілкуванні з Трампом і Путіним. Але Макрон проявив себе досить впевненим і кваліфікованим, а також показав свій жорсткий підхід до вирішення важливих питань. Він показав, що до влади у Франції прийшов новий президент і він хоче спочатку і по-новому показатись на міжнародній арені.

Видео дня

Зустріч з Путіним пройшла у Версалі, де французькі президенти приймають світових лідерів. З іншого боку це не був офіційний візит, але Макрон показав, що готовий захищати те, що він називає "демократичними цінностями". Він говорив про права сексуальних меншин, виходячи із проблем у Чечні. Все це показує, що Макрон готовий до відкритого, але досить жорсткого діалогу.

Для України його кандидатура у якості президента Франції краща за попереднього Олланда. Макрон готовий вкласти свої персональні зусилля, аби просувати українську ситуацію, зменшити напругу і уникнути подальшої ескалації.

Макрон — чітко проєвропейський президент і він це показав. І франко-німецький тандем (проєвропейська позиція Ангели Меркель. - ред) буде працювати досить потужно, в тому числі і на боці України.

Щодо Путіна, то судячи з його обличчя на прес-конференції з Макроном, було помітно, що він незадоволений. Бажання зустрітися було в обох сторін. Для Макрона зустріч із Путіним була важливою, оскільки він робить свої перші кроки на міжнародній арені. Перед тим він зустрічався із Трампом, Меркель, їздив на саміт G-7. Путін теж наче вийшов із блокади і готовність Франції до діалогу сприйняв позитивно. Він більше наголошував на важливості фінансових інтерсів поміж країнами, ніж наявність якигось проблем. На що Макрон говорив, що Франція теж має власну позицію із цих питань, а також по Сирії та українському досьє. Так само Франція готова захищати інтереси Європи.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...