Як не перетворитися на паску після Пасхи

1,7 т.
Як не перетворитися на паску після Пасхи

У період будь-яких свят важливо як слід відпочити. А ще важливо, щоб стрілка на вагах не зашкалила вище допустимої цифри. І квітневі свята не є виключенням, особливо коли мова заходить про ароматну пишну пасочку, спечену власноруч за рецептом любої бабусі.

Разом із кращими інструкторами та кухарями "Дитячої Планети" ми з'ясували, як можна смачно поїсти і відпочити та водночас залишитися у своїй ідеальній формі.

1. Сон. Вчені давно довели, що при недосипанні в організмі людини настає дисбаланс гормонів, у тому числі тих, що відповідають за апетит, мозкову і фізичну активність. Не варто нехтувати сном, оскільки може постраждати здоров'я, яке є запорукою вашої зовнішньої і внутрішньої краси.

2. Харчуйтеся дрібно і часто. Дієтологи давно вивели секрет ідеальних форм 90-60-90. Не варто виснажувати свій організм голодом, а в моменти зривів наїдатися досхочу. Організму необхідно харчуватися. Коли ви перестаєте нормально харчуватися, уся з'їдена їжа відкладається на вашому тілі у вигляді ненависної зайвої ваги, якої ви марно намагаєтеся позбутися. Краще споживати їжу часто і маленькими порціями. За цих умов обмін речовин нормалізується та пришвидшиться.

Наше меню дозволяє харчуватися не тільки смачно і корисно. Розмір порцій розроблений відповідно до фізіологічних потреб людського організму, щоб наші гості залишилися ситі, але без важкості у шлунку від переїдання. Ресторан мережі пригощає відвідувачів різноманітними стравами європейської, японської та американської кухонь.

3. Рухайтеся. Умовити себе займатися фітнесом дуже складно, особливо якщо при слові "спорт" ви уявляєте нудні тренажерні зали. Тому ми пропонуємо цікавий варіант фізичного навантаження, який не потребує особливих зусиль — фітнес на батутах. Це новий напрямок у спорті, який сприяє зміцненню серцево-судинної системи, прискоренню метаболізму, спалюванню зайвих калорій, розвитку координації, збільшенню витривалості організму і, що найголовніше — це найкращий спосіб у боротьбі з весняною депресією та поганим настроєм!

Украина