Буду різати по-живому...

Буду різати по-живому...

Я позавчора відпрацював разом зі своїми хлопцями концерт у Ковелі. Розкішний був концерт, їй-Богу! Розкішна публіка, неймовірна атмосфера! Йому передували 2 концерти в Ужгороді, 2 в Калуші, 2 у Франику. Попереду 2 у Рівне і 2 у Луцьку. А ще вчора було 7 годин переїзду з точки "У" в точку "К".

Подекуди люди ображаються, що я не вибігаю після концерту на сцену для фотосесії. Бозя свідок, що після хороших концертів я завжди виходжу до людей на фотосесію (винятки, якщо треба швидко тікати до потяга, або маємо довгий переїзд і треба пошкодувати нашого водія Іванка). Останніх кілька днів я просто фізично відштовхую від себе людей, позаяк ГРВІ та вірусний кон’юктивіт ще нікому на користь не йшов.

Видео дня

Не всі це сприймають всерйоз, ображаються... Але я себе заспокоюю тим, що роблю людям краще. На фото в руках - частина спонсорів моїх останніх концертів, завдяки яким я ще більш-менш тримаюсь на сцені.

Після концерту я дивився матч Косово-Україна. Хлопці, традиційно, видали трошки валідольний матч там, де не треба. Але, як каже Мирон Богданович: "То таке". Із цим "то таке" я увійшов у ніч!

І от, майже восьма ранку.
Я закінчив: а) редагування двох "інтро" до свіжих випусків нового сезону "Вар*яти-шоу",
б) відредагував у фінальну стадію перший випуск "ВШ" (зведення звуку), в) частково відредагував, а потім "завернув" на доопрацювання другий випуск,
г) відредагував 2 листи від наших авторів/акторів, які надіслали матеріали на найближчі концерти "вар*ятів",
д) відповів на одне інтерв’ю в текстовому режимі, е) відписався по 20-ти приватних повідомленнях у ФБ (на більше не вистачило ні сил ні нервів). Через 3,5 години підйом і переїзд у Рівне на наступний концерт. Плюс запис анонсів концертів, плюс інтерв*ю, плюс візит до вояків, плюс ремонт телефону.

І я собі так думаю, що до кінця цього року я ще так протягну. А з наступного мені треба буде якось вирівнювати баланс. Робота на Новому, гастролі з "вар*ятами" і волонтерство, забирають 95% часу. Не 70, не 90, а 95%. Дивлюсь на свій графік до кінця року і розумію, чому дружина ще у серпні сказала: "добре живеш". Буду різати по-живому, позаяк, все, чим займаюсь – приносить задоволення. Але…

Просто прошу прийняти до уваги, що у 2018-му стане менше концертів у ваших містах, стане менше виїздів у АТО, стане менше відкритих лекцій у ВУЗах.

Мені 36. У мене двоє дітей. І я спробую вперше за останні 20-ть років пожити не на перспективу, а тут і зараз. Пишу про це у відкритому доступі, щоб не мати шансів на відступ. За-кар-бу-вав!!!

Доброго всім ранку! Живіть у своє задоволення, але з усвідомленням вдячності тим, хто на Сході оберігає ваш спокій! Дбайте про рідних. Не відкладайте на завтра! І, чорт забирай, як би це не було схоже на одного "космонавта" - подзвоніть мамі та бабусі!

Боже, благослови всіх українців на добрі справи!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.