Прокуратура опротестувала рішення Київради

291
Прокуратура опротестувала рішення Київради

Прокуратурою міста Києва проведено перевірку дотримання вимог чинного законодавства органами місцевого самоврядування при проведенні конкурсу із залучення інвестора для реконструкції будинку на вул. Золотоворітській, 6-б у м. Києві та передачі вказаного приміщення у власність інвестору.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі прокуратури міста Києва,на момент проведення зазначеного конкурсу приміщення на вул. Золотоворітській, 6-б перебувало в користуванні державного підприємства Український гідрометеорологічний центр на підставі договору оренди з Київською міською радою в особі уповноваженого нею представника – КП "Київжитлоспецексплуатація". Зазначені обставини передбачають застосування та дотримання певних норм законодавства, які не були враховані органами місцевого самоврядування.

Так, при прийнятті Київською міською державною адміністрацією розпорядження від 16.05.08 за № 691 "Про затвердження результатів конкурсів із залучення інвесторів" та ухваленні Київською міською радою рішення від 28.08.08 за №105/105 "Про передачу нежилих будинків комунальної власності у власність інвесторам" було порушено вимоги Закону України "Про інвестиційну діяльність" та Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Прокуратурою міста, на захист інтересів держави, з метою усунення порушень вимог чинного законодавства опротестовано вищезазначені акти органів місцевого самоврядування.