На Шулявці власник кіоску бив себе по голові камерою

326
На Шулявці власник кіоску бив себе по голові камерою

У вівторок, 8 липня, зранку навпроти станції метро "Шулявська" демонтували три кіоски. Планували знести сім об’єктів, але часу й сил вистачило лише на три. З’ясувалося, що МАФи встановлено тут незаконно. Дозволи ж на їхній монтаж власники дістали ще за попередньої влади. "З початку нинішнього року ми вже ліквідували 484 МАФи та маємо заявки на демонтаж ще 160, — розповів виконувач обов’язків начальника Головного управління контролю за благоустроєм Віктор Кунц. — Наразі поруч залишається ще 20 кіосків, також встановлених з порушеннями і без належних дозволів".

Про знесення кіосків їхніх власників попередили завчасно. Тому зранку полиці магазинчиків були вже порожні. Комісія одразу ж розпочала роботу. Спочатку демонтували два МАФи, у яких не знайшлося господаря. Коли ж дійшло до третього, з’явилася його власниця. Жінка відчайдушно стала на захист майна. Вона заявляла, що має всі дозволи і документи, які й продемонструвала комісії та журналістам. "Те, що ми бачимо, просто театр,— заявила володарка п’яти кіосків Діана Ляліна.— Ми працюємо тут уже п’ять років, тому воювати ні з ким не збираємося, щоправда, і здаватися також". Вона додала, що у разі демонтажу крамничок десять продавців залишаться без роботи.

Коли ситуація стала досить-таки напруженою, бізнес-леді покликала на допомогу своїх продавців, серед яких був і її син. Як тільки-но робітники розпочали демонтаж, реалізатори вчинили їм спротив. Сама ж пані Ляліна стала кричати, буцімто її б’ють і грабують, кликати на допомогу. Та попри все це, кіоск ліквідували.

До слова, власникам незаконно встановлених кіосків доведеться сплатити штраф від 51 до 119 грн. Для Головного управління з благоустрою демонтаж МАФів обійшовся у понад 3 тис. грн. "Заарештовані" кіоски відправили на штрафмайданчик. Якщо власник вчасно не викупить своє майно, за півроку з ним доведеться попрощатися.

За словами кореспондента "Хрещатика", під час сутички син власниці МАФу, який знімав все це на відео, забіг за кіоск і кілька разів ударив себе камерою по голові. Після цього, як і мати, почав кричати, що постраждав під час бійки і подаватиме на учасників демонтажу до суду. За 20 хвилин приїхала "швидка", і "постраждалих" госпіталізували.