У Києві невідомий намагався вбити бізнесмена

368
У Києві невідомий намагався вбити бізнесмена

У Києві о 05:30 на вулиці Баговутівський невідомий здійснив замах на підприємця, власника двох рибних магазинів.

Вірменин, що вже 15 років мешкає в Україні, виїжджав із гаража на своїй автівці. Кілер тричі вистрелив із пістолета.

Руслан разом із батьком та братами займається рибним бізнесом. Вже 2 роки торгує на гуртовій базі.

Вранці він зазвичай вирушив до гаража. Звичайна поїздка на роботу ледь не закінчилася трагедією. Із гаража підприємець намагався виїхати заднім ходом, але проїхав лише кілька сантиметрів – до автівки підійшов кілер.

Підприємцеві пощастило. Скло його автівки затоноване. Нападник стріляв із пістолета з глушником навмання. Після першого пострілу кілер скористався зброєю ще двічі.

"Слідчі знайшли 3 відстріляні гільзи 9-міліметрових. Розглядаємо 3 версії – конфлікт з оточуючими, проблеми з бізнесом, майнові претензії", – зазначив Володимир Поліщук, керівник ЦГЗ УМВСУ в м. Києві

Як розповідає батько постраждалого, в Україні вони мешкають вже 15 років. Спочатку в Київській області вирощували зернові, а 2 роки тому родина, яка складається з 21-ї людини, перебралася до столиці. Аби прогодуватися, зайнялися перепродажем свіжомороженої риби.

Пан Кярам упевнений – замах справа рук конкурентів, які прагнуть вибити їх з бази.

За словами підприємця, він має всі необхідні документи для торгівлі, але його силоміць хочуть закрити, як це намагалися зробити півроку тому із його знайомим – сусідом по базі.

Сім’я Шароян прикривати свій бізнес не збирається. Торговці сподіваються, що міліціянти знайдуть нападника, а на гуртовій базі їх залишать у спокої, повідомляє ntn.tv