Киянам встановлять індивідуальне опалення

214
Киянам встановлять індивідуальне опалення

Газопостачальна компанія "Київгаз" виступає за встановлення киянами індивідуального опалення. Про це повідомив голова правління компанії Сергій Слепкань.

"У всьому цивілізованому світі конкурують газ, електрика і тепло. За комфортом і за обслуговуванням газ - краще", - сказав Слепкань.

За йо словами Слепканя, щорічно тенденція встановлення індивідуального опалення збільшується особливо з боку замовників об`єктів комерційної нерухомості, що будуються, - готелів і офісних центрів.

Цим замовники забезпечують безперебійне гаряче водо- і теплопостачання об`єктів, незалежно від центральних тепломереж.

Видео дня

Разом з тим Слепкань відзначив, що встановлення городянами індивідуального опалення невигідне енергопостачальній компанії "Київенерго", яка фактично втрачає споживачів, проте сам споживач від цього виграє.

Слепкань нагадав, що в 2007 році Міністерство регіонального будівництва заборонило переводити на автономні джерела тепла окремі квартири, дозволивши переведення тільки всього будинку за згодою всіх його жителів.

Як повідомлялось, у серпні 2007 року Міністерство житлово-комунального господарства ініціювало розробку документа, який регулюватиме встановлення систем індивідуального опалення в будинках громадян, повідомляє Київ.proUA.com.