Станцію "Львівська брама" відкриють у 2012 році

312
Станцію 'Львівська брама' відкриють у 2012 році

КП "Київський метрополітен" має завершити роботи з проектування та спорудження станційного комплексу "Львівська брама" з будівництвом входу на станцію. Про це йдеться у розпорядження КМДА, яке підписав виконувач обов’язків Київського міського голови Денис Басс.

Розпорядженням КП "Київський метрополітен" визначене замовником на проектування та спорудження станції. В свою чергу комунальне підприємство має визначити організації з проектування та спорудження станції "Львівська брама". Крім того, "Київський метрополітен" має оформити в установленому порядку право користування відповідними земельними ділянками та відновити благоустрій  після завершення робіт з будівництва станційного комплексу.

Видео дня

Фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації відповідно до показників, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Києва на поточний рік покладено на Головне управління транспорту КМДА.

Нагадаємо, що у квітні столична влада розконсервувала будівництво станції метрополітену "Львівська брама", яке розпочалося ще у 1989 році та за планами мало завершитись у 1996 році, однак, через брак коштів попередня столична влада законсервувала цей об’єкт. Станція почне приймати пасажирів вже у 2012 році.  Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.