КРУ встановило порушення у парку "Перемога"

421
КРУ встановило порушення у парку 'Перемога'

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві перевірило Парк культури та відпочинку "Перемога" за період з 1 січня 2005 по 1 лютого 2008 року та встановило порушення фінансово-бюджетної дисципліни і порядку ведення бухгалтерського обліку на загальну суму 905,17 тис. гривень. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КРУ в м. Києві.

Серед основних порушень, зафіксованих працівниками управління під час проведення контрольного заходу.

Парк заплатив ТОВ "Моноліт Монтаж" 574,09 тис .грн. коштів загального фонду бюджету за будівельні роботи, термін виконання яких вже давно минув, а фактично роботи так і не виконано.

Також, Парк за рахунок фінансування 2006 року погасив 112,71 тис. грн. небюджетних зобов’язань 2005 року за ремонтні роботи, хоча їх оплата не передбачена розрахунками потреби в бюджетних коштах на відповідний рік.

Ще один факт, який виявили ревізори, це оплата Парком у І кварталі 2007 року послуг зі знесення зелених насаджень, які обліковувалися на балансі ДКО "Київзеленбуд". Внаслідок цього зайві витрати коштів від госпрозрахункової діяльності становлять 115,7 тис. гривень.

Попри це, Парк нараховував орендну плату ПП "Письменник Л.В." погодинно, тоді як додатком № 4 рішення Київради від 15.03.2007 № 272/933 "Про продовження термінів дії договорів оренди, надання дозволів на укладання договорів суборенди, встановлення пільгових орендних ставок" погоджено передачу майна із розрахунку постійного користування. Як наслідок, Парк недоотримав орендної плати на суму 51,59 тис. гривень.

До адміністративної відповідальності притягнено 2 посадові особи, на директора парку за порушення бюджетного законодавства складено протоколи за ст.ст. 164-12 та 164-14 КУпАП, які направлено до Дніпровського районного суду.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Дніпровського району м. Києва для відповідного реагування та ініціювання подання позову до суду про відшкодування керівництвом Парку збитків, завданих державі.