До Києва завезуть майже 22 тисяч тон соковитих ягід

302
До Києва завезуть майже 22 тисяч тон соковитих ягід

В сезон 2008 року планується завезти та реалізувати на споживчому ринку Києва 21,5 тис. т баштанних культур. Кавуни та дині завозитимуться з південних областей України – Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Одеської. Масове надходження баштану очікується на початку серпня. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.

Торгівля баштанними культурами буде здійснюватись в 220 стаціонарних підприємствах, що здійснюють продаж плодово-овочевої продукції, а також через 371 визначену точку дрібнороздрібної торговельної мережі.

Якість баштанних культур, як і плодово-овочевої продукції загалом, перевірятиметься уповноваженими на це органами – Головним управлінням  з питань захисту прав споживачів, Київською міською державною інспекцією з якості плодово-овочевої продукції і тари Мінагрополітики України, Київською міською та районними санітарно-епідеміологічними станціями, які в своїй роботі керуються ГОСТами та ДСТ України і мають власні лабораторії для визначення хіміко-біологічних показників. Крім того, кожна партія баштанних культур супроводжується сертифікатом якості, виданим районною лабораторією за місцем виробництва.

Видео дня