Жінка стала жертвою жадібного друга

305
Жінка стала жертвою жадібного друга

Працівники міліції Ірпінського регіону столичної області за підозрою у вчиненні шахрайських вчинків затримали безробітного чоловіка. В свої 35 років він ніде не працював, а перебивався тимчасовими заробітками. Проте дізнавшись, що його знайома продала свою земельну ділянку за "кругленьку" суму, вирішив нею збагатитися. Довго не прийшлося Сергію вмовляти 33-річну Тетяну, він просто запропонував тимчасово зберігати в себе готівку, щоб не наражати її на небезпеку. Тетяна погодилася, адже й справді, гроші "великі", якщо хтось дізнається то може скористається нагодою, щоб їх вкрасти. Так і опинилися в кишені Сергія 378 тис гривень. Але повертати кошти молодик навіть і не збирався. На прохання Тетяни повернути їй кошти він просто сказав: "Ніяких грошей я в тебе не брав, і що я можу тобі повернути, адже я безробітній".

Після такої відповіді, жінка звернулася до місцевих правоохоронців де розповіла про всі деталі даної справи. Правоохоронці затримали Сергія – за підозрою у вчиненні шахрайських вчинків. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання та путається в своїх свідченнях, повідомляє "Україна Кримінальна".

Нагадаємо, шахрайство, це - заволодіння чужим майном, або придбання права на майно шляхом обману, чи зловживання довірою так зазначено в статті 190 Кримінального кодексу України. За даний вид злочинного діяння згідно кримінального законодавства передбачена відповідальність - позбавлення волі до 12 років, з конфіскацією майна.