У столиці вогонь пошкодив три автівки

361
У столиці вогонь пошкодив три автівки

Велике скупчення машин у столиці призвело до збільшення статистики автомобільних пожеж. Тільки протягом вихідних у Києві зафіксовано 5 випадків пожеж на транспортних засобах. Внаслідок щільності розташування машин у дворах житлових будинків типовою є ситуація, коли загоряння виникає в одній машині, а потім розповсюджується на припарковані поруч автівки. Непоодинокі випадки коли автомобіль пошкоджується внаслідок горіння сміття у контейнерах , що стоять поруч.

Так, в суботу, 12 липня,  уночі в Оболонському районі   по вулиці Тимошенко,2-к сталося загоряння моторного відсіку в автомобілі "Ауді". Полум’я швидко охопило салон машини. Велика температура та язики вогню, що виривались із салону та з-під капоту, завдали значних пошкоджень припаркованим поруч "Деу-Ланос" та "Мітцубіші-Аутлендер". Рятувальники вчасно прибули на місце пожежі та завадили розповсюдженню вогню на салони автомобілів.  Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі ГУ МНС в м. Києві.

Загалом, протягом вихідних рятувальна служба столиці виїжджала на гасіння пожеж та ліквідацію інших надзвичайних ситуацій 59 разів, 25 виїздів було здійснено на гасіння пожеж.