КРУ перевірило Театр юного глядача на Липках

544
КРУ перевірило Театр юного глядача на Липках

Контрольно-ревізійний відділ у Голосіївському районі м. Києва провів ревізію фінансово-господарської діяльності Театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках" (далі – Театр) за період з 1 березня 2006 по 1 жовтня 2008 року, якою виявлено порушень, що призвели до збитків, на загальну суму 58,3 тис. гривень.

Так, ревізори встановили факт, коли інженеру І категорії без відповідних розпорядчих документів (наказів керівника) збільшено доплату за суміщення посад, що призвело до зайвого використання 8,81 тис. гривень місцевого бюджету. Крім того, зайво сплачено до державних цільових фондів нарахувань на загальну суму 3,23 тис. гривень.

Також під час проведення контрольного заходу виявлені порушення при використанні бюджетних коштів на оплату праці (виплата премій, надбавок, матеріальної допомоги) на загальну суму 3,64 тис. гривень.

Видео дня

Водночас фахівці КРУ встановили, що через виплату неповного посадового окладу працівники Театру недоотримали майже тисячу гривень заробітної плати.

Окрім того, під час проведення ремонтних робіт підрядні організації безпідставно завищили їх вартість на 32,5 тис. грн., а установа це сплатила.

Внаслідок неповного щомісячного коригування орендної плати на індекс інфляції Театр за період з 01.01.2007 по 01.10.2008 втратив 3,09 тис. грн. доходів.

Також у процесі ревізії зафіксовано, що Театр заплатив 4,3 тис. грн. за електроенергію, яка була спожита орендарем, та відшкодував замість нього плату за землю на 1,06 тис. гривень.

У 2007 році Театром не забезпечено повноту перерахування 30 % надходжень від оренди майна, що стало причиною недоотримання місцевим бюджетом 0,31 тис. гривень.

Крім того під час контрольного заходу ревізори виявили зайве списання пального, необґрунтоване використання підзвітних коштів на суму 0,38 тис. гривень.

На даний момент Театр повністю відшкодував виявлені під час ревізії порушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Печерського району м. Києва. До адміністративної відповідальності притягнуто шість посадових осіб Театру. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КРУ.