Нелюдь забив рідну матір до смерті

368
Нелюдь забив рідну матір до смерті

Як говорить відома приказка: "Що посієш, то й пожнеш", так і в нашім житті. Як дітей ми виховаємо, таку подяку й маємо. Жорстокий випадок відбувся в Обухівському районі Київської області. Хто міг подумати, що серце єдиної в родині жінки-матері перестане битися через знущання рідного сина.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі ГУ МВС України в м. Києві, батьки-пенсіонери із двома дорослими синами спільно проживали в одному будинку. Найчастіше в родині обов'язковим атрибутом стола була горілка, після вживання якої між родичами відбувалися сварки й бійки. Так в один із днів на побутовому ґрунті між матір'ю й старшим сином виникла чергова сварка. 37-літній Олександр знайшов не гуманний метод, але на його думку дуже діючий, щоб угамувати знервовану матір, щосили бити її поки вона не заспокоїться. Батько Олександра захищав дружину як міг, знаючи що й цей раз не обійдеться для нього без травм.

Видео дня

Всі батьківські угоди припинити побиття виявилися даремними. Міцний чоловік побив і батька, пригрозивши розправою над ним, якщо той звернеться зі скаргою до правоохоронних органів. Тому, похилому чоловікові довелося лише дивитися на знущання сина над матір'ю. При спробі матері щось промовити син бив її руками й ногами по різних частинах тіла й так тривало кілька днів.

Жінка похилого віку вмирала, а її чоловіка, тому що такий випадок не вперше, думали, що вона знову видужає. Але цього разу, уже давно розхитане здоров'я жінки не витримало. ЇЇ тіло над ранок було холодним. І лише тоді чоловік не дивлячись на погрози сина, поки той спав, побіг у сільську раду викликати швидку допомогу й міліцію.

Міліція приїхала на місце події й затримала підозрюваного в здійсненні злочину, що раніше вже притягався до адміністративної відповідальності. Цього разу горе-син за свій учинок буде нести карне покарання за сукупністю злочинів, по ч.2 ст. 121 (навмисне тяжке тілесне ушкодження, що привело до смерті) Кримінального кодексу України й залежно від висновку судово-медичної експертизи, що на даний момент проводиться, вирішується питання про кваліфікацію злочину згідно Кримінального кодексу України за побиття рідного батька. Про батьківську любов нелюдь можливо й буде згадувати, але вже за ґратами.