Пенсіонерка вистрибнула з балкону палаючої квартири

351
Пенсіонерка вистрибнула з балкону палаючої квартири

Як вже повідомлялося у приватному житловому будинку в Обухівському районі через паління в ліжку виникла пожежа, в результаті якої загинуло 2 особи.

Друга пожежа сталася у п‘ятиповерхівці в Новоукраїнці. Сусіди побачили дим, що валив із-під вхідних дверей, і одразу зателефонували до рятувальників. Щойно літня мешканка палаючої квартири побачила пожежну машину – одразу виплигнула з 5-го поверху, передає НТН.

Віктор Лупій, пожежник: "Я був біля машини. В цей момент начало розбиватися скло. Подивилися: на п’ятому поверсі жінка розбила шваброю скло. Люди кажуть: що ви хочете робити? Наклоніться і просто подихайте. Диму і вогню там не було. Я побіг наверх до начальника караулу. Кажу: там людина, скоріше. Спускаюся донизу, а вона там вже лежить".

Ольга Юріївна, сусідка: "З Вірою Федорівною ми спілкувалися десь раз на місяць, біля її дверей. Вона нормальна була жінка, неагресивна. В неї був круг її подруг, її ровесниць. Зранку були тут люди спеціалісти, і я думаю, що це все було зроблено нею самою. Двері були загороджені зсередини. І коли я стукала й кричала, вона не відповідала".

Рятувальники виламали двері. Зайти до оселі було важко: вхідні двері було завалено купою речей. Горіла шафа у коридорі.

Анатолій Дринь, старший інспектор Обухівського відділу МНС: "Двері були забарикадовані. За цими дверима були ще одні двері, пральна машинка і двері, зняті із ванної. Все це підпирало вхідні двері. Пожежні не могли відкрити їх всередину, тому вирвали їх назовні. Вона нікого не кликала на допомогу, а просто зробила крок з підвіконника і впала з вікна".

У квартирі, крім пенсіонерки, ніхто не жив. Чому 67-річна жінка вирішила звести рахунки з життям – ніхто сказати не може.