Печерський район зазнає колосальних збитки від мітингів

484
Печерський район зазнає колосальних збитки від мітингів

Через проведення масових акцій об'єм вивезення сміття у Печерському районі збільшився у 4—5 разів. Перший заступник голови району Олексій Євлах повідомив, що жодна з політичних сил, які проводять пікетування, поки що не відшкодовують збитки комунальникам.

Печерський район є центром масових акцій усіх політичних сил, адже саме на його території розташовані головні адміністративні будівлі — Секретаріату Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Генеральної прокуратури та Печерського райсуду. Тож, окрім політичного ажіотажу, районній владі дісталися ще й комунальні проблеми. Як розповів "Хрещатику" перший заступник голови Печерської держадміністрації Олексій Євлах, відколи почалися пікети, двірники працюють майже цілодобово, а сміття, яке щодня вивозять, стало більше в 4—5 разів. До політичних баталій районна влада ставиться із розумінням. "У будь-якій європейській країні столиця несе найбільше навантаження. Те, що сьогодні відбувається, ми не тільки відчуваємо, а й платимо за нього, адже потім нам доведеться відновлювати зелену зону, яка особливо потерпає від пікетів. Це чималеньке навантаження на районний бюджет",— зазначає пан Євлах, інформує "Хрещатик".

Видео дня

Після початку мітингів районна влада звернулася до політичних сил, які проводять пікети, аби вони взяли на себе не тільки політичну відповідальність за те, що відбувається, а й господарчу. Попри усні домовленості, конкретними діями чи навіть пропозиціями поки що ніхто із лідерів місцевих партійних осередків свої слова не підтверджує.

У п’ятницю на колегії столичної мерії начальник ГУ комунального господарства Михайло Шпарик повідомив, що ЗАТ "Київспецтранс" та ВАТ "Грінко" несвоєчасно вивозять сміття з підпорядкованих їм територій. Своєю чергою, керівники цих підприємств зі звинуваченнями не згодилися, хоча й підтвердили, що затримки на одну-дві години справді бувають. Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко і перевізники домовилися, що години перевірки звільнення контейнерів від сміття можна трохи перенести, але надалі фіксувати факти несвоєчасного вивезення відходів за допомогою фото, вказуючи дату і час.