На Печерську знову горів "Мистецький Арсенал"

330
На Печерську знову горів 'Мистецький Арсенал'

В суботу о 16:56 сталася пожежа в одноповерховій будівлі на вулиці Січневого повстання, 30 (будівля належить ДП "Мистецький Арсенал"), що в Печерському районі.

Прибувши до місця пригоди, рятувальники зустрілись з охопленим полум’ям дахом відселеної будівлі. Вогнеборці, вступили у двобій з вогнем.

Майже півгодини знадобилося їм для знешкодження стихії.

Внаслідок пожежі вогнем було знищено близько 80 кв.м. даху. Наразі причину пожежі та збиток з’ясовують фахівці. Як стало відомо, в будівлі не було ніяких матеріальних цінностей і в майбутньому її планували зносити. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі Головного управління МНС в м. Києві

Видео дня

До речі, місяць тому, 24 березня, також в суботу, близько 16 години столичні рятувальники гасили пожежу на території музейного комплексу "Мистецький Арсенал" за адресою Січневого повстання 28/30. Тоді вогнем було охоплено більше 500 м. кв. Будівлі і для її гасіння було задіяно декілька столичних підрозділів МНС та майже два десятки пожежної техніки.

Також, протягом суботи на даній вулиці було ще дві пожежі (горіння сміття на Січневого повстання, 10-А та Січневого повстання, 3).

Нагадаэмо, що в попередній раз пожежу гасили гасили 24 березня — тоді згоріло 500 кв. м будинку на території комплекса.

Загалом, за минулі вихідні в Києві виникло 29 пожеж. Ще 2 рази вогнеборці виїжджали на допомогу іншим службам міста. Під час пожеж було врятовано 3 людини.

"КИЯНИ"