За минулу добу сталося близько 400 аварій

267
За минулу добу сталося близько 400 аварій

Водії, які стали учасниками ДТП, чекали інспекторів ДАІ по 10-12 годин. У Державтоінспекції кажуть, що не вистачає людей, і звинувачують в аваріях місцеву владу. Мовляв, та не розчищає дороги.

Першими, хто відчув на собі справжню зиму, стали водії. На столичних дорогах снігові завали. Через це і більшість аварій.

Водій із багаторічним стажем Володимир каже, що за таких умов навіть досвід не рятує. Вчора ввечері потрапив у ДТП. Чекав інспекторів вже 12 годин.

Володимир, водій: "Если б это, конечно, все почистили городские власти, то этого бы не произошло. Я ехал с небольшой скоростью. Это видно, потому-что удар был практически минимальный".

Євген, водій: "Вчера выпали очень большие осадки. Выпал очень большой слой снега. Я не видел ни одной снегоуборочной машины".

Столична влада своєї провини в цьому не вбачає. Перший заступник мера каже, що натепер завалів вже немає, а вся техніка працює.

Анатолій Голубченко, перший заст. мера Києва: "Я перевіряю кожен день, скільки техніки працює. Зараз техніка вся, яка в нас є, працює на дорогах. В нас достатня кількість сумішей для посипання доріг. Я не думаю, що з цим буде проблема".

Постраждалі водії з цим не погоджуються, адже саме через погодні умови та нерозчищені дороги по пів ночі просиділи в автомобілях. Хоча машини здебільшого застраховані, але без довідки від ДАІ жодна страхова компанія ремонту не оплатить. Натомість, в автоінспекції просто не вистачає людей.

Геннадій Гребньов, голова прес-служби ДАІ України: "Безумовно, людей не достатньо, тому що підчас попередньої реорганізації автоінспекції, в МВС України була створена патрульна служба. Сьогодні працівники Державтоінспекції контролюють лише 20% доріг нашої країни".

Решту території має контролювати патрульна служба. Однак у ДАІ кажуть, що її робота малоефективна, повідомляє НТН.