Свічка ледь не забрала життя жінки

491
Свічка ледь не забрала життя жінки

В одному із житлових будинків по провулку Меживому, 3-а, що в Подільському районі, виникла пожежа. Про це "КИЯНАМ" повідомили у Головному управлінні МНС України в місті Києві.

Прибувши за кілька хвилин до місця виклику, МНСники виявили осередок займання в одній із квартир на першому поверсі. Відразу ж почали боротися з вогняною стихією. Ускладнювало ситуацію те, що з квартири валив густий, їдкий дим, який швидко заповнював під′їзд будинку та вже почав діставатись до інших осель. Рятувальники змушені були використовувати захисні для дихання апарати.

Як з′ясувалось, на момент займання в палаючій оселі знаходилась літня господарка. Жінка встигла надихатись чадним газом, і сама вже не могла залишити квартиру. Дякуючи оперативним діям, жінку врятували – її винесли з квартири та передали в руки лікарів. За їх твердженням якби ще декілька хвилин вона знаходилась квартирі, врятувати життя старенької було б важко. Вогонь загасили за декілька хвилин. Вогнеборці діяли злагоджено та професійно, що дозволило уникнути розповсюдження вогню до решти квартир.

Внаслідок пожежі, в квартирі, де і сталося загорання, залишились пошкодженими меблі та особисті речі, закопчені стіни та стеля помешкання.

За попередніми висновками фахівців, причиною займання стало необережне поводження з вогнем. Як розповіла господарка, вона хотіла підсвітити свічкою, аби дістатись до радіоприймача, що впав за стіл. За мить, спалахнула скатертина і почали горіти речі на столі.

Головне управління МНС України в м. Києві звертається до усіх громадян з проханням не забувати про елементарні правила поведінки ! Поважайте своє і чуже здоров’я і майно!