На Щербакова згоріла квартира, є жертви

491
На Щербакова згоріла квартира, є жертви

В середу о 20 год 20 хв. надійшло тривожне повідомлення про пожежу в житловому будинку на вулиці Щербакова, 31-Б, що в Шевченківському районі. На момент прибуття рятувальників, з вікон третього поверху йшов дим.

Потрапивши до оселі, серед диму та полум’я МНСники знайшли лежачого в тліючому ліжку чоловіка. Коли його винесли з квартири, то зрозуміли, що йому вже допомогти неможливо – пожежа зробила свою справу. За попередніми висновками фахівців причиною пожежі могло стати необережне поводження з вогнем, а саме паління в ліжку 37-річного квартиронаймача. Внаслідок пожежі, в помешканні вогонь знищив деякі меблі та особисті речі, стіни та стеля покрилися кіптявою. Вогнеборцями врятовано майна на суму 200 тисяч гривень. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі МНС України в м. Києві.

Видео дня

За минулий рік в столиці через необережність під час паління загинуло 32 людини, що становить близько 46% від загальної кількості загиблих на пожежах. Будьте обачними, не паліть у ліжку, а головне ніколи не поєднуйте алкоголь, цигарку та ліжко!