Черновецький на своєму "Майбаху" потрапив у ДТП

407
Черновецький на своєму 'Майбаху' потрапив у ДТП

Минулої суботи, 27 січня, близько 15.00 лімузин ”майбах”, у якому їхав мер Леонід Черновецький, потрапив у незначну аварію, пише "Газета по-українськи".

Темнокоричневий лімузин столичного голови спускався Круглоуніверситетською в супроводі ”Тойоти Лендкрузер”, де їхали охоронці Черновецького. ”Майбах” мав виїхати на дорогу позаду Бессарабського ринку. Там була звична для центру міста ”тянучка”. Автівка виїжджала на Крутий узвіз по крайній лівій смузі. На місці виїзду з Круглоуніверситетської лімузин легко вдарив, або, як кажуть водії, притер сріблястий легковик ”вольво”.

Свідки твердять, винен водій ”вольво”. Він, спускаючись Крутим узвозом, мав перейти на смугу руху, яка йде з Круглоуніверситетської. Проте чи не зорієнтувався, чи вирішив, що лімузин його пропустить.

Удар від зіткнення був не сильним.

— Я бачив, як Леонід Черновецький вийшов із машини. Мер сидів на передньому пасажирському місці. Він був у довгому пальті. ”Откуда ты взялся на мою голову?” — голосно й обурено крикнув у бік водія ”вольво”. А потім пересів до ”Тойоти Лендкрузер” і поїхав, — розповідає таксист Василь Іванчук, очевидець аварії.

За п’ять хвилин до місця аварії приїхали працівники ДАІ. Годину складали протокол, опитували водіїв і свідків. Обидва автомобілі відігнали на острівець безпеки, аби вони не перешкоджали рухові. Київські водії розповідають, що складати протокол про аварію, в яку потрапив ”майбах”, приїхали кілька полковників з управління ДАІ Києва.

Проте в управлінні кажуть, що нічого не чули про це ДТП. Аварію також не зареєстрували в Департаменті ДАІ МВС України. У його прес-службі пояснюють: якщо потерпілих нема, то інформація про ДТП має залишитися на рівні міського управління.

— Очевидно, мера в машині не було, — пояснює відсутність довідки начальник відділу профілактичної роботи УДАІ МВС України Геннадій Гребньов.

Протягом минулого тижня про цю аварію говорив увесь квартал та Бессарабський ринок. Свідки не називають своїх прізвищ. Молодий паркувальник із Печерського райпарксервісу був очевидцем аварії з ”майбахом”, але називатися не захотів.

— Я боюся, що мене виженуть із роботи, — каже він.

Подейкують, що ввечері того дня, коли сталася аварія, Леоніда Черновецького бачили на Бесарабці вдруге. Він купував продукти на ринку.

Нагадаємо, що за останні декілька років як сам київський мер, так і його дружина потрапляли в ДТП, внаслідок яких гинули люди.