У Боярці "на гарячому" затримали наркоділка

302
У Боярці 'на гарячому' затримали наркоділка

У Боярці, що на Київщині, правоохоронці затримали місцевого мешканця, який у власній квартирі налагодив торгівлю наркотиками. За час заняття легким бізнесом чолов’яга не тільки сам став наркоманом, а й підсадив "на голку" власного сина.

Вперше один із мешканців малосімейки, що на вулиці Гоголя, потрапив у поле зору правоохоронців ще декілька років тому. Тоді за торгівлю наркотиками у власній квартирі чолов’яга отримав умовне покарання. Але висновків із цього не зробив.

Олексій Кирильчук, перший заступник начальника ВБНОН у Київській обл.: "В течение полугода нам начала поступать информация о том, что некий ранее судимый человек по имени Сергей занимается распространением наркотиков на территории Боярки. В процессе проверки информации было установлено, что он занимается распостранением наркотиков - как легких, так и тяжелых".

Коли правоохоронці навідали чоловіка вдома, той саме відпускав чергову порцію "ширки" одному з клієнтів. Те, що попався на гарячому, не заперечував. Запевняв міліціянтів, що торгівля наркотиками - то просто хоббі, мовляв, таким чином він вряди-годи поповнює сімейний бюджет.

Затриманий: "Сколько времени вы продаете наркотики? - Я не продаю, очень редко может случиться такое, когда мне нужны деньги. - Кроме опиума, что еще продавали? - Ничего. - Последний раз когда продавал? Я вот сегодня продал, не помню сколько. Три куба на сто рублей".

Нехитрий бізнес чолов’яги приносив йому чималий прибуток. Тільки одна таблетка екстазі на чорному ринку коштує понад п’ятдесят гривень.

Затриманий каже - на злочинну стежку став тоді, коли вперше сам скуштував зілля. За роки, проведені в наркотичних тенетах, він встиг підсадити на голку і власного сина.

Затриманий: "Сколько у вас было судимостей? – Пять. По-моему, три раза сидел, и два условно. - Как давно вы употребляете наркотики? - Попробовал в 95-м, попал в зависимость. В 96-м посадили. Я кроме опиума не употребляю ничего, еще марихуану".

Якщо суд доведе, що затриманий вшосте порушив закон, на умовний строк ув’язнення наркоділку із Боярки розраховувати вже не доведеться, повідомдяє НТН.