Бродський переконує Черновецького повернутися назад у космос

639
Бродський переконує Черновецького повернутися назад у космос

Депутат Київради Михайло Бродський прилюдно звернувся до мера Києва Леоніда Черновецького, відомого під політичною кличкою "Льоня-Космос", з пропозицією "повернутися туди, звідки до нас прилетів".

Підставою для цього звернення стали результати соціологічного опитування, проведеного у Києві відомими соціологічними фірмами "Демократичні ініціативи" та КМІС. Згідно з оприлюдненими даними, у разі оголошення референдуму щодо відставки мера Черновецького, у ньому готові узяти участь 72% киян - значно більше, ніж у вересні (41%. При цьому 78% з них голосуватимуть за відставку Черновецького (у вересні було 20%.

"Мій космічний друже, після півроку правління у місті команди прибульців, ваш рейтинг пустився до рівня плінтуса, - заявив Михайло Бродський. - Повністю задоволені діяльністю мера лише 3,5% опитаних. Тому у вас немає жодного права заявляти, що у Києві вас хтось підтримує, окрім членів вашого клану та примкнулих до них Партії регіонів і СПУ".

Водночас Михайло Бродський навів низку вагомих аргументів на користь повернення "Льоні-космоса" та команди прибульців назад у космос. "На інших планетах сонячної системи, по-перше, ще безліч нічийної землі, тому її можна розпродувати наліво і направо, хоч через аукціони, хоч рішеннями свого клану. По-друге, на жодній з планет сонячної системи ще не зафіксовано існування мислячих істот, що по-суті означає відсутність опозиції до Леоніда Михайловича", - заявив Бродський.

"КИЯНИ"