Здорові діти – наше майбутнє

2,5 т.
Здорові діти – наше майбутнє

У четвер, 30 червня, о 20.00, двері Crystall Hall, що знаходиться у самому серці столиці (відкриються для самої вишуканої та активної публіки. Щедрі й знамениті, успішні й популярні прийдуть на кращу благодійну вечірку літа, щоб відкрити своє серце для любові й турботи.

Організація благодійного вечору дає можливість привернути увагу максимальної кількості людей до соціальних проблем нашої країни, а саме до проблем дітей, які з відповідних причин опиняються на вулицях і мимоволі потрапляють під вплив несприятливого середовища.

Реалізація проекту «Здорові діти» передбачає проведення будівельних робіт у таборі «Лужок» (с. Кийлів, Київська область), для максимально комфортного відпочинку дітей, котрі не мають змоги оздоровлюватись та відпочивати влітку. Саме тому, ми ставимо за мету залучити якомога більше впливових та активних представників суспільства, для максимального внеску в проект, а отже і в дітей, які потребують підтримки та допомоги.

Феєрія звуку і світла, унікальне лазерне шоу, благодійний аукціон незрівнянних витворів мистецтва, першокласна шоу-програма за участі популярних виконавців, а також кращих танцювальних груп створять неповторну атмосферу легкості й фантастичного піднесення.

Чекаємо Вас на благодійному заході «Молода гвардія» в рамках проекту «Здорові діти», за підтримки міжнародного благодійного фонду «Україно! Я за тебе!». Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Наші реквізити: Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!»

Код ЄДРПОУ 35137539, р/р № 26008057002421

в СФ ПАТ КБ «Приватбанк» у м. Київ, МФО 380269

Призначення платежу: 138, Здорові діти, Благодійна допомога

Наші медіапартнери:

  • радіо: Європа Плюс;
  • інтернет: інформаційний портал «Обзреватель».

Генеральний технічний партнер: ABPG.

Наші партнери: івент-агенство «Океан Емоцій».

Інформаційна підтримка даної акції засобами масової інформації буде неоціненною допомогою в рамках благодійного Проекту. Ми дякуємо спонсорам, партнерам, гостям і представникам ЗМІ, які з відкритим серцем і чистою душею взяли участь у благодійній акції та зробили свій вагомий внесок у допомогу дітям Україні.