У Брюсселі оголосили проект з просування українського бізнесу в ЄС

10,4 т.
У Брюсселі оголосили проект з просування українського бізнесу в ЄС
Видео дня

У Брюсселі оголосили проект з просування українського бізнесу в ЄС

ЗМІ Євросоюзу допоможуть українському бізнесу наростити свою присутність на ринках Європи, поки Україна думає над держпрограмою з просування свого експорту. Видання The Brussels Times (Брюссель, Бельгія) розпочала міжнародний медіа-проект "UA-100: Ukrainian Business for Europe", - про це йдеться у заяві редакції на сайті The Brussels Times.

"Євросоюз – світовий лідер з імпорту товарів і послуг – обсяг імпорту торік - 1,8 трильйона євро. Та європейці і досі мало знають про українські компанії і продукцію, яку вони пропонують. Є проблема - слабка поінформованість європейських споживачів про український бізнес. І ми збираємося її вирішити. Наша мета - відкрити європейській спільноті український бізнес, продемонструвати його масштаби і можливості. Ми прагнемо полегшити шлях компаніям і підприємствам України до європейських ринків", - пишуть The Brussels Times.

Брюссельське видання також зазначає, що завдяки широкому представництву The Brussels Times в он-лайн просторі ЄС, а також поширенню друкованого журналу Brussels Times - у центрі європейського життя - столиці Бельгії Брюссель - про український бізнес читатимуть дипломати, міжнародні й галузеві організації, депутати Європарламенту та ін.

"Запрошуємо український бізнес взяти участь у проекті "UA-100: Ukrainian Business for Europe". Ми уповноважуємо в Україні своє представництво, яке вестиме усі справи від імені видання по даному проекту", - повідомляє The Brussels Times.

Проект "UA-100: Ukrainian Business for Europe" стартує у квітні 2018 р. і завершиться у січні 2019 р. Протягом цього часу The Brussels Times збиратиме цікаву й ексклюзивну інформацію про 100 найкращих компаній і підприємств України, які увійдуть у спецвипуск - іміджевий глянцевий журнал формату А4, який вийде у друк наприкінці поточного року.