Нацбанк готов к инновациям: чего ожидать банкам и клиентам

Нацбанк готов к инновациям: чего ожидать банкам и клиентам

Поділюся хорошими новинами. Національний банк України приєднався до Глобальної мережі фінансових інновацій (Global financial innovation network, GFIN).

Ми обрали курс на масштабну діджиталізацію та розвиток в Україні сталої фінтех-екосистеми. Для цього ми сьогодні об’єднуємося із глобальними регуляторами.

Для нас — це можливість значно підвищити рівень проникнення інновацій до фінансового сектору. Відтепер ми більше залучені до обміну досвідом, до отримання експертної допомоги у побудові регуляторної "пісочниці", до вивчення інноваційних рішень у роботі з потенційними ризиками.

Видео дня

Загалом, в умовах світу, який дуже швидко міняється, хочу наголосити — Нацбанк України готовий до інновацій, до повноцінної фінтех-екосистеми з новітніми фінансовими сервісами та доступними цифровими послугами.

Фінансові інновації або фінтех – це поєднання технологій та новацій, щоб забезпечити зручний та "безшовний" платіжний досвід та інклюзивний сервіс для кінцевого споживача фінансових послуг.

Упевнений, що у нашій країні фінтех-компанії та традиційні гравці (наприклад, банки) зможуть досягти успішної та взаємовигідної співпраці: перші – створювати нові клієнтоорієнтовані пропозиції, а другі – масштабувати їх на своє коло клієнтів.

Як наслідок, фінансовий ринок отримає новий поштовх для розвитку сучасних фінансових сервісів, а клієнти – посилення конкуренції та якісніші фінансові продукти.

Ось формула для успішного розвитку прогресивної фінансової системи – постійний пошук кращих рішень для клієнта та стимулювання інновацій. Рухаємось до цієї мети разом зі світовою спільнотою!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.