Київський слід та літера Z. У скандальному фіналі визначився переможець Ліги чемпіонів

3 хвилини
62,8 т.
Реал переміг Ліверпуль

Мадридський "Реал" з рахунком 1:0 обіграв англійський "Ліверпуль" і у 14-й раз у своїй історії виграв Лігу чемпіонів.

Фінальний матч, який за складом учасників став повторенням київського поєдинку 2018 року, розпочався зі скандалу. Через технічні проблеми вхід під літерою Z на трибуни паризького "Стад-де-Франс" перестав працювати, організувалися величезні черги, а зустріч затрималася на 45 хвилин.

Гра почалася зі скандалу

Гра розпочалася за повного домінування номінальних господарів. Англійці контролювали м'яч у центрі поля, намагаючись позиційно розхитати щільну оборону представників Іспанії. Майже всі футболісти "Реала" перебували за лінією м'яча, за перші 20 хвилин організувавши єдину контратаку.

Ліверпуль впевнено атакував

Футболісти з Мадрида намагалися банальними закидушками на Бензема загострити ситуацію, але це все легко читалося захистом "Ліверпуля". Свій козир у швидкості пересування особливо від Вінісуса королівський клуб поки що не використав.

"Червоні" домінували на полі

У той же час англійські гравці все ближче і ближче наближалися до воріт Куртуа і бельгійцю вже двічі доводилося вступати в гру, рятуючи "Реал" від вірного гола. У першому моменті Тібо встиг скластися, відбивши близький удар Салаха.

Удар Салаху

За кілька хвилин найкращий голкіпер світу зреагував на "постріл" Мане, після чого м'яч влучив у штангу.

Удар Мане

До кінця першого тайму гості так і не змогли налагодити атакувальні дії. "Ліверпуль" домінував і максимум, на що були здатні мадридці, це зробити кілька безпечних випадів. Команда Карла Анчелотті обрала тактику очікування

Анчелотті на матчі

Перед самою перервою "Реал" організував єдиний гострий момент. Після серії рикошетів та відскоків Бензема зміг пропхати м'яч у сітку, однак зробив це через становище поза грою.

Бензема забив, але зробив це з офсайду

Старт другої половини почався шокуючи для "Ліверпуля". На 63-й хвилині підопічні Клоппа пропустили гостру контратаку, яку замкнув Вінісіус Жуніор. Форвард збірної Бразилії на межі офсайду забив у порожній кут воріт Аліссона.

Це стало першим і єдиним ударом у ворота воріт віцечемпіона Англії. Забивши такий необхідний гол, "Реал" повністю відійшов усім складом на захист.

Вінісіус Джуніор забив переможний гол

"Ліверпуль" невпевнено почував себе за такої ситуації, буквально ув'язуючи у штрафному майданчику суперника.

Англійці провели останні хвилини матчу у штурмових атаках, але голкіпер опонентів спрацював бездоганно.

Куртуа раз-по-раз рятував ворота

Зазначимо, що головний тренер англійського "Ліверпуля" Юрген Клопп перед цією грою у Парижі заявив, що фінал Ліги чемпіонів-2022 у Парижі стане матчем для всіх українців.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!