Неймар і Суарес обмінялися голами, Аргентина з Мессі перемогла у відборі ЧС. Відео

11,3 т.

Перемогами фаворитів завершилися поєдинки відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 з футболу, які 14 жовтня відбулись в Південній Америці. Збірна Бразилії розгромила на своєму полі Уругвай з рахунком 4:1. Форвард "ПСЖ" Неймар відкрив рахунок вже на 10-й хвилині, потім дубль зробив Рафінья, а крапку поставив Габріел Барбоса. У гостей лише після трьох голів один м'яч відіграв нападник "Атлетіко" Луїс Суарес, а його зірковий партнер-ветеран Едінсон Кавані отримав жовту картку. Дивіться огляд матчу.

Збірна Аргентини з працею впоралася з Перу – 1:0. Єдиний м'яч у господарів на 43-й хвилині забив Лаутаро Мартінес. Причому, незадовго до гола форвард "Інтера" отримав пошкодження в жорсткій сутичці з воротарем. Найкращі моменти гри – в огляді.

Ліонель Мессі весь матч відіграв з капітанською пов'язкою, але пішов з поля без гола. Це дозволило Неймара з сімома голами відірватися від нього в суперечці бомбардирів кваліфікації.

Ліонель Мессі в грі за збірну Аргентини.

Утім, Бразилія і Аргентина впевнено себе почувають на чолі турнірної таблиці. А ось уругвайці опустилися на п'яте місце після нічиєї в матчі Колумбії і Еквадору (0:0).

Таблиця відбору за станом на 15.10.2021.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в матчі Аргентина – Уругвай Мессі образив Суареса у відборі ЧС.

Нещодавно Forbes назвав найбільш високооплачуваного футболіста світу.