"Динамо" перемогою 5:0 достроково виграло чемпіонат України

4 хвилини
28,6 т.
ФК Динамо

Київське "Динамо" в матчі 23-го туру в Прем'єр-лізі розгромило "Інгулець" (5:0) з селища Петрове Кіровоградської області і через 5 років в 16-й раз у своїй історії стало чемпіоном України.

ГОЛОВНЕ

Динамо виграло УПЛ

За три тури до кінця підопічні Луческу набрали 58 очок і стали недосяжними до "Шахтаря", який йде другим. Донеччани в паралельному матчі сенсаційно програли "Олександрії" (0:2).

Столичні футболісти з перших секунд захопили ініціативу, відкривши рахунок уже на 4-й хвилині. Після навісу з кутового і подачі Де Пени Ілля Забарний ударом головою забив перший гол у професійній кар'єрі.

Повівши у рахунку "Динамо" не зменшило оберти, продовжуючи насідати. Володимир Кринський вiдпрацьовував на повну, відбиваючи удари "біло-синіх".

На 14-й хвилині Шапаренко і де Пена розіграли штрафний, після якого Бесєдін головою подвоїв перевагу своєї команди.

На 23-й хвилині голкіпер "Інгульця" збив Буяльського, Микола Балакін показав на пенальті, але після перегляду ВАР, змінив рішення, давши стандарт на кордоні штрафного майданчика.

До кінця тайму "Динамо" впевнено катало м'яч, не дозволяючи гостям нічого зробити в атаці. Столичні футболісти кілька разів могли зробити рахунок розгромним, але вдало у воротах грав Кринський.

Після перерви ситуація не змінилася. Знову на 4-й хвилині команда з Києва забила м'яч, з третьої спроби заштовхавши його в сітку. Спочатку головою пробив Циганков, потім теж головою добивав Буяльський, але результативним став тільки третій удар все того ж Циганкова.

Заспокоєне "Динамо" стало поступово підпускати "Інгулець" до своїх воріт, але в підсумку забило 4-й гол. Шепелев точною діагональною передачею вивів на ворота Родрігеса, той віддав м'яч Бесєдіну, Артем відпасував на Циганкова, а Віктор шедевральний "пострілом" оформив дубль – 4:0.

Під завісу тайму кияни вкотили і п'ятий гол.

"Динамо" – "Інгулець" 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 – 4 Забарний, 2:0 – 14 Бесєдін, 3:0 – 48 Циганков, 4:0 – 70 Циганков, 5:0 – 82 Попов.

Динамо – Бущан, Кендзьора (Караваєв, 46), Забарний, Попов, Миколенко, Буяльський (Гармаш, 73), Сидорчук (Шепелєв, 60), Шапаренко (Андрієвський, 46), Циганков, де Пена (Родрігес, 60), Бесєдін.

Інгулець – Кринський, Семенко, Асмелаш, Бен-Салем, Синегуб, Бартулович, Козак (Коваленко, 74), Шевцов (Плохотнюк, 81), Коробенко, Янаков (Щедрий, 74), Васін (Сичинава, 74).

Попередження: Кринська (23), Синегуб (29), Бартуловіч (45).

Турнірне становище на 25 квітня

Як повідомляв OBOZREVATEL, в середу "Динамо" в півфіналі Кубку України обіграло "Агробізнес". Матч завершився з рахунком 0:3. Голами відзначилися Лєднєв, Бесєдін та Буяльський.